LG · Venkovní jednotky multi-split
LG MULTI F MU5R40 Kompletní technická specifikace
Venkovní multi-split jednotky LG MULTI F s DUAL Inverter kompresorem umožňují připojení 2–5 vnitřních jednotek. Jednofázové, chladivo R32.
- Výkon chlazení
- 11.2 kW
- Výkon topení
- 12.5 kW
- SEER
- 7.5
- SCOP
- 4.4
- Energetická třída
- A++
- Hlučnost venkovní jednotky
- 52 dB
- Max. počet vnitřních jednotek
- 5
- Chladivo
- R32
Cena venkovní jednotky bez DPH
Poptat MULTI F MU5R40 122 200 Kč
Technické parametry
Venkovní jednotka multi-split systému, kód MU5R40. Připojí se na ni 1–5 vnitřních jednotek (samostatné produkty). Zdroj: oficiální data výrobce LG.
| Výkon chlazení | 11.2 kW |
|---|---|
| Výkon topení | 12.5 kW |
| SEER | 7.5 |
| SCOP | 4.4 |
| Energetická třída | A++ |
| Hlučnost venkovní jednotky | 52 dB |
| Max. počet vnitřních jednotek | 5 |
| Chladivo | R32 |
| Maximální počet vnitřních jednotek | 5 |
| Chladivo | R32 |
| Náplň chladiva | 2800 g |
| Ekvivalent CO₂ | 1.89 t-CO₂ eq |
| Akustický tlak (1 m) – topení | 54 dB(A) |
| Akustický výkon – chlazení | 64 dB(A) |
| Elektrický příkon – chlazení (nom.) | 3.2 kW |
| Elektrický příkon – topení (nom.) | 3.7 kW |
| Maximální proud | 29 A |
| Doporučené jištění | 32 A |
| Napájecí kabel | CYKY 3C × 4,0 |
| Napájení | 1f, 220–240 V, 50 Hz |
| Průtok vzduchu | 80 m³/min |
| Roční spotřeba energie – chlazení | 523 kWh |
| Roční spotřeba energie – topení | 2896 kWh |
| Součtová délka potrubí max. | 85 m |
| Délka 1 potrubní větve max. | 25 m |
| Převýšení venk./vnitř. jedn. max. | 15 m |
| Předplněno na vzdálenost | 37.5 m |
| Doplnění chladiva | 20 g/m |
| Rozměry (Š × V × H) | 950×834×330 mm |
| Hmotnost | 74 kg |
| Provozní teploty – chlazení | −10~48 °C |
| Provozní teploty – topení | −25~18 °C |
Chcete LG MULTI F MU5R40 namontovat?
Připravíme nezávaznou nabídku včetně montáže na míru vašemu prostoru. Montáž a servis v Brně a okolí.