Sinclair · Nástěnné vnitřní jednotky multi-split
Sinclair KEYON 07 Kompletní technická specifikace
Oblíbená řada s Wi-Fi modulem a dobrým poměrem cena/výkon.
- Výkon chlazení
- 2.2 kW
- Výkon topení
- 2.4 kW
- Hlučnost vnitřní jednotky
- 22 dB
- Chladivo
- R32
Cena vnitřní jednotky bez DPH
Poptat KEYON 07 6 530 Kč
Technické parametry
Vnitřní jednotka multi-split systému, kód SIH-07BIK. Venkovní jednotka je samostatný produkt. Zdroj: oficiální data výrobce Sinclair.
| Výkon chlazení | 2.2 kW |
|---|---|
| Výkon topení | 2.4 kW |
| Hlučnost vnitřní jednotky | 22 dB |
| Chladivo | R32 |
| Napájení (Do vnitřní jednotky) | 220–240 / 1 / 50 V / Ph / Hz |
| Průtok vzduchu (Vnitřní jednotka) | 520 / 470 / 420 / 250 m3 / h |
| Výkon odvlhčování | 0,6 l / h |
| Chladivo / množství / eq. CO2 | R32 / - / - type / kg / t |
| Potrubí - kapalina (Průměr) | 1/4 / 6 inch / mm |
| Potrubí - plyn (Průměr) | 3/8 / 9,5 inch / mm |
| Rozměry (š x v x h) (Vnitřní jednotka) | 696 x 251 x 190 mm |
| Rozměry balení (š x v x h) (Vnitřní jednotka) | 747 x 324 x 262 mm |
| Hmotnost netto / brutto (Vnitřní jednotka) | 7,5 / 9,0 kg |
| Rozsah nastavitelných teplot | 16 ~ 30 °C |
Chcete Sinclair KEYON 07 namontovat?
Připravíme nezávaznou nabídku včetně montáže na míru vašemu prostoru. Montáž a servis v Brně a okolí.