Sinclair · Venkovní jednotky multi-split
Sinclair MV-E14BI2 Kompletní technická specifikace
Venkovní multi-split jednotky Sinclair MULTI VARIABLE řady umožňují připojení 2–5 vnitřních jednotek. Inverterový kompresor zajišťuje úsporný a tichý provoz.
- Výkon chlazení
- 4.1 kW
- Výkon topení
- 4.4 kW
- SEER
- 7.2
- SCOP
- 4.2
- Energetická třída
- A++
- Hlučnost venkovní jednotky
- 52 dB
- Max. počet vnitřních jednotek
- 2
- Chladivo
- R32
DC Inverter technologieVyhřívání kompresoru a šasíAutomatické odmrazováníFunkce autorestartu
Cena venkovní jednotky bez DPH
Poptat MV-E14BI2 30 250 Kč
Technické parametry
Venkovní jednotka multi-split systému, kód MV-E14BI2. Připojí se na ni 1–2 vnitřních jednotek (samostatné produkty). Zdroj: oficiální data výrobce Sinclair.
| Výkon chlazení | 4.1 kW |
|---|---|
| Výkon topení | 4.4 kW |
| SEER | 7.2 |
| SCOP | 4.2 |
| Energetická třída | A++ |
| Hlučnost venkovní jednotky | 52 dB |
| Max. počet vnitřních jednotek | 2 |
| Chladivo | R32 |
| Napájení (Do venkovní jednotky) | 220 - 240 / 1 / 50 V / Ph / Hz |
| Příkon (Chlazení / topení) | 1,1 / 1,0 kW |
| Max. příkon (Chlazení / topení) | 2,3 kW |
| Proud (Chlazení / topení) | 4,9 / 4,4 A |
| Max. proud (Chlazení / topení) | 10,0 A |
| Průtok vzduchu (Venkovní jednotka) | 2300 m3 / h |
| Chladivo / množství / eq. CO2 | R32 / 0,75 / 0,51 type / kg / t |
| Doplnění chladiva | 20 g / m |
| Potrubí - kapalina (Průměr) | 2 x 6,0 inch / mm |
| Potrubí - plyn (Průměr) | 2 x 9,5 inch / mm |
| Přednaplněno chladivem na délku potrubí | 10 m |
| Maximální délka potrubí na jednu vnitřní jednotku | 20 m |
| Maximální celková délka potrubí | 40 m |
| Max. převýšení | 15 m |
| Rozměry (š x v x h) (Venkovní jednotka) | 822 × 550 × 352 mm |
| Rozměry balení (š x v x h) (Venkovní jednotka) | 872 × 620 × 398 mm |
| Hmotnost netto / brutto (Venkovní jednotka) | 30,0 / 32,5 kg |
| Rozsah provozních teplot (Chlazení) | -15 ~ 43 °C |
| Rozsah provozních teplot (Topení) | - 22 ~ 24 °C |
Oficiální PDF datasheet výrobce: stáhnout (PDF)
Chcete Sinclair MV-E14BI2 namontovat?
Připravíme nezávaznou nabídku včetně montáže na míru vašemu prostoru. Montáž a servis v Brně a okolí.