-
Venkovní jednotka -
Dálkový ovladač
Sinclair · RAY
Sinclair RAY 12 Kompletní technická specifikace
Základní řada s nejnižší pořizovací cenou. Spolehlivé chlazení a vytápění pro menší i větší prostory.
- Výkon chlazení
- 3.2 kW
- Výkon topení
- 3.4 kW
- SEER
- 6.5
- SCOP
- 4.1
- Hlučnost vnitřní jednotky
- 23 dB
- Hlučnost venkovní jednotky
- 52 dB
- Energetická třída
- A++
- Chladivo
- R32
Cold plasma generátorFunkce I FEELTemperování 8 °C
Cena za kompletní set bez DPH
Poptat RAY 12 14 160 Kč
Technické parametry
Kódy jednotek: vnitřní SIH-12BIR3, venkovní SOH-12BIR3. Zdroj: oficiální data výrobce Sinclair.
| Výkon chlazení | 3.2 kW |
|---|---|
| Výkon topení | 3.4 kW |
| SEER | 6.5 |
| SCOP | 4.1 |
| Hlučnost vnitřní jednotky | 23 dB |
| Hlučnost venkovní jednotky | 52 dB |
| Energetická třída | A++ |
| Chladivo | R32 |
| Napájení (Do venkovní jednotky) | 220 - 240 / 1 / 50 V / Ph / Hz |
| Příkon (Chlazení / topení) | 0,99 / 0,87 kW |
| Max. příkon (Chlazení / topení) | 1,5 kW |
| Proud (Chlazení / topení) | 4,1 / 3,9 A |
| Max. proud (Chlazení / topení) | 7,5 A |
| Pdesign (Chlazení / Topení) | 3,2 / 2,7 kW |
| Roční potřeba elektřiny (Chlazení / Topení) | 172 / 922 kWh |
| Průtok vzduchu (Vnitřní jednotka) | 680 / 560 / 450 / 390 m3 / h |
| Průtok vzduchu (Venkovní jednotka) | 1950 m3 / h |
| Výkon odvlhčování | 1,4 l / h |
| Chladivo / množství / eq. CO2 | R32 / 0,57 / 0,38 type / kg / t |
| Doplnění chladiva | 20 g / m |
| Potrubí - kapalina (Průměr) | 1/4 / 6 inch / mm |
| Potrubí - plyn (Průměr) | 3/8 / 9,5 inch / mm |
| Přednaplněno chladivem na délku potrubí | 5 m |
| Min. / Max. délka potrubí | 5 / 20 m |
| Max. převýšení | 10 m |
| Rozměry (š x v x h) (Vnitřní jednotka) | 849 x 289 x 215 mm |
| Rozměry (š x v x h) (Venkovní jednotka) | 732 × 555 × 330 mm |
| Rozměry balení (š x v x h) (Vnitřní jednotka) | 902 x 357 x 279 mm |
| Rozměry balení (š x v x h) (Venkovní jednotka) | 794 × 598 × 376 mm |
| Hmotnost netto / brutto (Vnitřní jednotka) | 10,5 / 12,5 kg |
| Hmotnost netto / brutto (Venkovní jednotka) | 25,0 / 27,5 kg |
| Rozsah nastavitelných teplot | 16 ~ 30 °C |
| Rozsah provozních teplot (Chlazení) | -15 ~ 43 °C |
| Rozsah provozních teplot (Topení) | - 15 ~ 24 °C |
Oficiální PDF datasheet výrobce: stáhnout (PDF)
Chcete Sinclair RAY 12 namontovat?
Připravíme nezávaznou nabídku včetně montáže na míru vašemu prostoru. Montáž a servis v Brně a okolí.