-
Venkovní jednotka -
Dálkový ovladač
Sinclair · RAY
Sinclair RAY 18 Kompletní technická specifikace
Základní řada s nejnižší pořizovací cenou. Spolehlivé chlazení a vytápění pro menší i větší prostory.
- Výkon chlazení
- 4.6 kW
- Výkon topení
- 5.2 kW
- SEER
- 6.4
- SCOP
- 4
- Hlučnost vnitřní jednotky
- 31 dB
- Hlučnost venkovní jednotky
- 55 dB
- Energetická třída
- A++
- Chladivo
- R32
Cold plasma generátorFunkce I FEELTemperování 8 °C
Cena za kompletní set bez DPH
Poptat RAY 18 24 000 Kč
Technické parametry
Kódy jednotek: vnitřní SIH-18BIR, venkovní SOH-18BIR. Zdroj: oficiální data výrobce Sinclair.
| Výkon chlazení | 4.6 kW |
|---|---|
| Výkon topení | 5.2 kW |
| SEER | 6.4 |
| SCOP | 4 |
| Hlučnost vnitřní jednotky | 31 dB |
| Hlučnost venkovní jednotky | 55 dB |
| Energetická třída | A++ |
| Chladivo | R32 |
| Napájení (Do venkovní jednotky) | 220 - 240 / 1 / 50 V / Ph / Hz |
| Příkon (Chlazení / topení) | 1,36 / 1,34 kW |
| Max. příkon (Chlazení / topení) | 1,9 kW |
| Proud (Chlazení / topení) | 5,9 / 5,8 A |
| Max. proud (Chlazení / topení) | 9,0 A |
| Pdesign (Chlazení / Topení) | 4,6 / 3,7 kW |
| Roční potřeba elektřiny (Chlazení / Topení) | 264 / 1260 kWh |
| Průtok vzduchu (Vnitřní jednotka) | 850 / 800 / 700 / 600 m3 / h |
| Průtok vzduchu (Venkovní jednotka) | 1950 m3 / h |
| Výkon odvlhčování | 1,8 l / h |
| Chladivo / množství / eq. CO2 | R32 / 0,75 / 0,51 type / kg / t |
| Doplnění chladiva | 16 g / m |
| Potrubí - kapalina (Průměr) | 1/4 / 6 inch / mm |
| Potrubí - plyn (Průměr) | 3/8 / 9,5 inch / mm |
| Přednaplněno chladivem na délku potrubí | 5 m |
| Min. / Max. délka potrubí | 3 / 25 m |
| Max. převýšení | 10 m |
| Rozměry (š x v x h) (Vnitřní jednotka) | 970 × 300 × 225 mm |
| Rozměry (š x v x h) (Venkovní jednotka) | 732 × 555 × 330 mm |
| Rozměry balení (š x v x h) (Vnitřní jednotka) | 1020 × 369 × 295 mm |
| Rozměry balení (š x v x h) (Venkovní jednotka) | 794 × 615 × 376 mm |
| Hmotnost netto / brutto (Vnitřní jednotka) | 13,5 / 16,0 kg |
| Hmotnost netto / brutto (Venkovní jednotka) | 26,5 / 29,0 kg |
| Rozsah nastavitelných teplot | 16 ~ 30 °C |
| Rozsah provozních teplot (Chlazení) | -15 ~ 43 °C |
| Rozsah provozních teplot (Topení) | - 15 ~ 24 °C |
Oficiální PDF datasheet výrobce: stáhnout (PDF)
Chcete Sinclair RAY 18 namontovat?
Připravíme nezávaznou nabídku včetně montáže na míru vašemu prostoru. Montáž a servis v Brně a okolí.