-
Multi-split systém: 1 venkovní + více vnitřních jednotek
Toshiba · Venkovní jednotky multi-split
Toshiba RAS-2M18G3AVG-E Kompletní technická specifikace
Venkovní multi-split jednotky Toshiba pro připojení 2–5 vnitřních jednotek. Japonská kvalita s invertorovým kompresorem.
- Výkon chlazení
- 5.2 kW
- Výkon topení
- 5.6 kW
- SEER
- 8.7
- SCOP
- 4.8
- Energetická třída
- A+++
- Hlučnost venkovní jednotky
- 48/50 dB(A)
- Max. počet vnitřních jednotek
- 2
- Chladivo
- R32
Cena venkovní jednotky bez DPH
Poptat RAS-2M18G3AVG-E 47 750 Kč
Technické parametry
Venkovní jednotka multi-split systému, kód RAS-2M18G3AVG-E. Připojí se na ni 1–2 vnitřních jednotek (samostatné produkty). Zdroj: oficiální data výrobce Toshiba.
| Výkon chlazení | 5.2 kW |
|---|---|
| Výkon topení | 5.6 kW |
| SEER | 8.7 |
| SCOP | 4.8 |
| Energetická třída | A+++ |
| Hlučnost venkovní jednotky | 48/50 dB(A) |
| Max. počet vnitřních jednotek | 2 |
| Chladivo | R32 |
| Vzduchový výkon | 2600 m³/h |
| Rozměry venkovní jednotky (V׊×H) | 630×800×300 mm |
| Příkon | 1,14 kW |
| Proud | 4,96 A |
| Chladivo | R32 |
Chcete Toshiba RAS-2M18G3AVG-E namontovat?
Připravíme nezávaznou nabídku včetně montáže na míru vašemu prostoru. Montáž a servis v Brně a okolí.