Toshiba · Nástěnné vnitřní jednotky multi-split
Toshiba Seiya Classic 2 Multi 2.5 Kompletní technická specifikace
Základní multi-split nástěnná jednotka s prachovým filtrem a kompaktním designem.
- Výkon chlazení
- 2.5 kW
- Výkon topení
- 3.2 kW
- Hlučnost vnitřní jednotky
- 19 dB
- Chladivo
- R32
Cena vnitřní jednotky bez DPH
Poptat Seiya Classic 2 Multi 2.5 8 000 Kč
Technické parametry
Vnitřní jednotka multi-split systému, kód RAS-B10B2KVG-E2. Venkovní jednotka je samostatný produkt. Zdroj: oficiální data výrobce Toshiba.
| Výkon chlazení | 2.5 kW |
|---|---|
| Výkon topení | 3.2 kW |
| Hlučnost vnitřní jednotky | 19 dB |
| Chladivo | R32 |
| Vzduchový výkon | 230-630 m³/h |
| Rozměry (V׊×H) | 288×770×225 mm |
| Příkon | 35 W |
| Proud | 0,15 A |
| Chladivo | R32 |
Chcete Toshiba Seiya Classic 2 Multi 2.5 namontovat?
Připravíme nezávaznou nabídku včetně montáže na míru vašemu prostoru. Montáž a servis v Brně a okolí.