Sinclair · Kazetové vnitřní jednotky multi-split
Sinclair MV-C 18 Kompletní technická specifikace
Čtyřcestná kazetová jednotka pro rovnoměrnou distribuci vzduchu ve 4 směrech.
- Výkon chlazení
- 5 kW
- Výkon topení
- 5.5 kW
- Hlučnost vnitřní jednotky
- 28 dB
- Chladivo
- R32
Osmicestná kazetaČerpadlo kondenzátuKompaktní design
Cena vnitřní jednotky bez DPH
Poptat MV-C 18 18 980 Kč
Technické parametry
Vnitřní jednotka multi-split systému, kód MV-C18BI2. Venkovní jednotka je samostatný produkt. Zdroj: oficiální data výrobce Sinclair.
| Výkon chlazení | 5 kW |
|---|---|
| Výkon topení | 5.5 kW |
| Hlučnost vnitřní jednotky | 28 dB |
| Chladivo | R32 |
| Napájení (Do vnitřní jednotky) | 220–240 / 1 / 50 V / Ph / Hz |
| Průtok vzduchu (Vnitřní jednotka) | 650 / 490 / 420 / 350 m3 / h |
| Výkon odvlhčování | 1,8 l / h |
| Chladivo / množství / eq. CO2 | R32 / - / - type / kg / t |
| Potrubí - kapalina (Průměr) | 1/4 / 6 inch / mm |
| Potrubí - plyn (Průměr) | 1/2 / 12 inch / mm |
| Rozměry (š x v x h) (Vnitřní jednotka) | 570 × 265 × 570 mm |
| Rozměry (š x v x h) (Panel) | 620 × 47,5 × 620 mm |
| Rozměry balení (š x v x h) (Vnitřní jednotka) | 698 × 295 × 653 mm |
| Rozměry balení (š x v x h) (Panel) | 701 × 125 × 701 mm |
| Hmotnost netto / brutto (Vnitřní jednotka) | 17,0 / 22,0 kg |
| Hmotnost netto / brutto (Panel) | 3,0 / 4,0 kg |
| Rozsah nastavitelných teplot | 16 ~ 30 °C |
Chcete Sinclair MV-C 18 namontovat?
Připravíme nezávaznou nabídku včetně montáže na míru vašemu prostoru. Montáž a servis v Brně a okolí.