Sinclair · Konzolové vnitřní jednotky multi-split
Sinclair MV-P 18 Kompletní technická specifikace
Univerzální konzolová jednotka s možností podlahové montáže.
- Výkon chlazení
- 5.2 kW
- Výkon topení
- 5.3 kW
- Hlučnost vnitřní jednotky
- 31 dB
- Chladivo
- R32
Filtr s katechinem + aktivní uhlíWi-Fi modulVolba proudu vzduchu v topení
Cena vnitřní jednotky bez DPH
Poptat MV-P 18 14 170 Kč
Technické parametry
Vnitřní jednotka multi-split systému, kód MV-P18BI. Venkovní jednotka je samostatný produkt. Zdroj: oficiální data výrobce Sinclair.
| Výkon chlazení | 5.2 kW |
|---|---|
| Výkon topení | 5.3 kW |
| Hlučnost vnitřní jednotky | 31 dB |
| Chladivo | R32 |
| Napájení (Do vnitřní jednotky) | 220–240 / 1 / 50 V / Ph / Hz |
| Průtok vzduchu (Vnitřní jednotka) | 700 / 650 / 580 / 520 / 460 / 410 / 320 m3 / h |
| Výkon odvlhčování | 3,8 l / h |
| Chladivo / množství / eq. CO2 | R32 / - / - type / kg / t |
| Potrubí - kapalina (Průměr) | 1/4 / 6 inch / mm |
| Potrubí - plyn (Průměr) | 1/2 / 12 inch / mm |
| Rozměry (š x v x h) (Vnitřní jednotka) | 700 x 600 x 215 mm |
| Rozměry balení (š x v x h) (Vnitřní jednotka) | 788 x 283 x 697 mm |
| Objem balení (Vnitřní jednotka) | 0,155 m3 |
| Hmotnost netto / brutto (Vnitřní jednotka) | 15,5 / 18,5 kg |
| Rozsah nastavitelných teplot | 16 ~ 30 °C |
Chcete Sinclair MV-P 18 namontovat?
Připravíme nezávaznou nabídku včetně montáže na míru vašemu prostoru. Montáž a servis v Brně a okolí.