Toshiba · Kazetové vnitřní jednotky multi-split
Toshiba 60×60 Slim Cassette Multi 3.7 Kompletní technická specifikace
Kompaktní euro-kazetová jednotka s 360° distribucí vzduchu a senzorem přítomnosti.
- Výkon chlazení
- 3.7 kW
- Výkon topení
- 5 kW
- Hlučnost vnitřní jednotky
- 33 dB
- Chladivo
- R32
Cena
Poptat 60×60 Slim Cassette Multi 3.7 Cena na vyžádání
Technické parametry
Vnitřní jednotka multi-split systému, kód RAS-M13S4MUVG-E. Venkovní jednotka je samostatný produkt. Zdroj: oficiální data výrobce Toshiba.
| Výkon chlazení | 3.7 kW |
|---|---|
| Výkon topení | 5 kW |
| Hlučnost vnitřní jednotky | 33 dB |
| Chladivo | R32 |
| Vzduchový výkon | 620 m³/h |
| Rozměry (V׊×H) | 256×575×575 mm |
| Příkon | 26 W |
| Proud | 0,11 A |
| Chladivo | R32 |
Chcete Toshiba 60×60 Slim Cassette Multi 3.7 namontovat?
Připravíme nezávaznou nabídku včetně montáže na míru vašemu prostoru. Montáž a servis v Brně a okolí.