Toshiba · Nástěnné vnitřní jednotky multi-split
Toshiba Daiseikai 10 White Multi 5.0 Kompletní technická specifikace
Prémiová multi-split jednotka s plazmovým ionizátorem, ultra pure filtrem a iF Design Award.
- Výkon chlazení
- 5 kW
- Výkon topení
- 6 kW
- Hlučnost vnitřní jednotky
- 25 dB
- Chladivo
- R32
Cena vnitřní jednotky bez DPH
Poptat Daiseikai 10 White Multi 5.0 33 750 Kč
Technické parametry
Vnitřní jednotka multi-split systému, kód RAS-B18S4KVPG-E. Venkovní jednotka je samostatný produkt. Zdroj: oficiální data výrobce Toshiba.
| Výkon chlazení | 5 kW |
|---|---|
| Výkon topení | 6 kW |
| Hlučnost vnitřní jednotky | 25 dB |
| Chladivo | R32 |
| Vzduchový výkon | 350-800 m³/h |
| Rozměry (V׊×H) | 293×930×255 mm |
| Příkon | 45 W |
| Proud | 0,20 A |
| Chladivo | R32 |
Chcete Toshiba Daiseikai 10 White Multi 5.0 namontovat?
Připravíme nezávaznou nabídku včetně montáže na míru vašemu prostoru. Montáž a servis v Brně a okolí.