Toshiba · Nástěnné vnitřní jednotky multi-split
Toshiba Haori Multi 4.6 Kompletní technická specifikace
Designová multi-split jednotka s vyměnitelnými textilními panely a ozónovým čističem vzduchu.
- Výkon chlazení
- 4.6 kW
- Výkon topení
- 5.5 kW
- Hlučnost vnitřní jednotky
- 21 dB
- Chladivo
- R32
Cena vnitřní jednotky bez DPH
Poptat Haori Multi 4.6 25 375 Kč
Technické parametry
Vnitřní jednotka multi-split systému, kód RAS-B16N4KVRG-E. Venkovní jednotka je samostatný produkt. Zdroj: oficiální data výrobce Toshiba.
| Výkon chlazení | 4.6 kW |
|---|---|
| Výkon topení | 5.5 kW |
| Hlučnost vnitřní jednotky | 21 dB |
| Chladivo | R32 |
| Vzduchový výkon | 360-730 m³/h |
| Rozměry (V׊×H) | 300×987×210 mm |
| Příkon | 40 W |
| Proud | 0,17 A |
| Chladivo | R32 |
Chcete Toshiba Haori Multi 4.6 namontovat?
Připravíme nezávaznou nabídku včetně montáže na míru vašemu prostoru. Montáž a servis v Brně a okolí.