Toshiba · Nástěnné vnitřní jednotky multi-split
Toshiba Seiya Multi 2.5 Kompletní technická specifikace
Kompaktní multi-split jednotka s prachovým a ultra-fresh filtrem. Volitelný Wi-Fi modul.
- Výkon chlazení
- 2.5 kW
- Výkon topení
- 3.2 kW
- Hlučnost vnitřní jednotky
- 19 dB
- Chladivo
- R32
Cena vnitřní jednotky bez DPH
Poptat Seiya Multi 2.5 9 750 Kč
Technické parametry
Vnitřní jednotka multi-split systému, kód RAS-B10E2KVG-E. Venkovní jednotka je samostatný produkt. Zdroj: oficiální data výrobce Toshiba.
| Výkon chlazení | 2.5 kW |
|---|---|
| Výkon topení | 3.2 kW |
| Hlučnost vnitřní jednotky | 19 dB |
| Chladivo | R32 |
| Vzduchový výkon | 510 m³/h |
| Rozměry (V׊×H) | 288×770×225 mm |
| Příkon | 35 W |
| Proud | 0,15 A |
| Chladivo | R32 |
Chcete Toshiba Seiya Multi 2.5 namontovat?
Připravíme nezávaznou nabídku včetně montáže na míru vašemu prostoru. Montáž a servis v Brně a okolí.