Toshiba · Nástěnné vnitřní jednotky multi-split
Toshiba Shorai Edge White Multi 5.0 Kompletní technická specifikace
Prémiová multi-split jednotka s vysokou účinností A+++, integrovaným Wi-Fi a ultra pure filtrem.
- Výkon chlazení
- 5 kW
- Výkon topení
- 6 kW
- Hlučnost vnitřní jednotky
- 26 dB
- Chladivo
- R32
Cena vnitřní jednotky bez DPH
Poptat Shorai Edge White Multi 5.0 21 250 Kč
Technické parametry
Vnitřní jednotka multi-split systému, kód RAS-B18G3KVSG-E. Venkovní jednotka je samostatný produkt. Zdroj: oficiální data výrobce Toshiba.
| Výkon chlazení | 5 kW |
|---|---|
| Výkon topení | 6 kW |
| Hlučnost vnitřní jednotky | 26 dB |
| Chladivo | R32 |
| Vzduchový výkon | 990 m³/h |
| Rozměry (V׊×H) | 320×1053×245 mm |
| Příkon | 45 W |
| Proud | 0,20 A |
| Chladivo | R32 |
Chcete Toshiba Shorai Edge White Multi 5.0 namontovat?
Připravíme nezávaznou nabídku včetně montáže na míru vašemu prostoru. Montáž a servis v Brně a okolí.