-
Venkovní jednotka -
Dálkový ovladač
Sinclair · GALAXIS
Sinclair GALAXIS 09 Kompletní technická specifikace
Prémiová řada s nejvyšším SEER 8.8, radarovým senzorem Avoid Me, UV-C dezinfekcí a ionizátorem. Nelze použít v multi-split systému.
- Výkon chlazení
- 2.7 kW
- Výkon topení
- 3 kW
- SEER
- 8.8
- SCOP
- 4.6
- Hlučnost vnitřní jednotky
- 19 dB
- Hlučnost venkovní jednotky
- 54 dB
- Energetická třída
- A+++
- Chladivo
- R32
Radar Avoid MeUV-C dezinfekce vzduchuMěření spotřeby přes aplikaciGold fin výměníky
Cena za kompletní set bez DPH
Poptat GALAXIS 09 22 960 Kč
Technické parametry
Kódy jednotek: vnitřní SIM-09BIG, venkovní SOM-09BIG. Zdroj: oficiální data výrobce Sinclair.
| Výkon chlazení | 2.7 kW |
|---|---|
| Výkon topení | 3 kW |
| SEER | 8.8 |
| SCOP | 4.6 |
| Hlučnost vnitřní jednotky | 19 dB |
| Hlučnost venkovní jednotky | 54 dB |
| Energetická třída | A+++ |
| Chladivo | R32 |
| Napájení (Do venkovní jednotky) | 220 - 240 / 1 / 50 V / Ph / Hz |
| Příkon (Chlazení / topení) | 0,628 / 0,666 kW |
| Max. příkon (Chlazení / topení) | 2,2 kW |
| Proud (Chlazení / topení) | 4,4 / 4,5 A |
| Max. proud (Chlazení / topení) | 10,0 A |
| Pdesign (Chlazení / Topení) | 2,6 / 2,4 kW |
| Průtok vzduchu (Vnitřní jednotka) | 510 / 360 / 285 m3 / h |
| Průtok vzduchu (Venkovní jednotka) | 2200 m3 / h |
| Výkon odvlhčování | - l / h |
| Chladivo / množství / eq. CO2 | R32 / 0,55 / 0,37 type / kg / t |
| Doplnění chladiva | 12 g / m |
| Potrubí - kapalina (Průměr) | 1/4 / 6 inch / mm |
| Potrubí - plyn (Průměr) | 3/8 / 9,5 inch / mm |
| Přednaplněno chladivem na délku potrubí | 5 m |
| Min. / Max. délka potrubí | 3 / 25 m |
| Max. převýšení | 10 m |
| Rozměry (š x v x h) (Vnitřní jednotka) | 723 x 286 × 199 mm |
| Rozměry (š x v x h) (Venkovní jednotka) | 765 x 555 × 303 mm |
| Rozměry balení (š x v x h) (Vnitřní jednotka) | 780 x 365 × 270 mm |
| Rozměry balení (š x v x h) (Venkovní jednotka) | 887 x 310 × 337 mm |
| Hmotnost netto / brutto (Vnitřní jednotka) | 7,5 / 9,6 kg |
| Hmotnost netto / brutto (Venkovní jednotka) | 23,1 / 25,4 kg |
| Rozsah nastavitelných teplot | 16 ~ 30 °C |
| Rozsah provozních teplot (Chlazení) | -15 ~ 50 °C |
| Rozsah provozních teplot (Topení) | - 25 ~ 24 °C |
Chcete Sinclair GALAXIS 09 namontovat?
Připravíme nezávaznou nabídku včetně montáže na míru vašemu prostoru. Montáž a servis v Brně a okolí.