-
Venkovní jednotka -
Dálkový ovladač
Sinclair · GALAXIS
Sinclair GALAXIS 24 Kompletní technická specifikace
Prémiová řada s nejvyšším SEER 8.8, radarovým senzorem Avoid Me, UV-C dezinfekcí a ionizátorem. Nelze použít v multi-split systému.
- Výkon chlazení
- 7.1 kW
- Výkon topení
- 7.3 kW
- SEER
- 7.9
- SCOP
- 4.6
- Hlučnost vnitřní jednotky
- 27 dB
- Hlučnost venkovní jednotky
- 60 dB
- Energetická třída
- A++
- Chladivo
- R32
Radar Avoid MeUV-C dezinfekce vzduchuMěření spotřeby přes aplikaciGold fin výměníky
Cena za kompletní set bez DPH
Poptat GALAXIS 24 39 950 Kč
Technické parametry
Kódy jednotek: vnitřní SIM-24BIG, venkovní SOM-24BIG. Zdroj: oficiální data výrobce Sinclair.
| Výkon chlazení | 7.1 kW |
|---|---|
| Výkon topení | 7.3 kW |
| SEER | 7.9 |
| SCOP | 4.6 |
| Hlučnost vnitřní jednotky | 27 dB |
| Hlučnost venkovní jednotky | 60 dB |
| Energetická třída | A++ |
| Chladivo | R32 |
| Napájení (Do venkovní jednotky) | 220 - 240 / 1 / 50 V / Ph / Hz |
| Příkon (Chlazení / topení) | 2,120 / 1,970 kW |
| Max. příkon (Chlazení / topení) | 3,8 kW |
| Proud (Chlazení / topení) | 9,2 / 8,6 A |
| Max. proud (Chlazení / topení) | 19,0 A |
| Pdesign (Chlazení / Topení) | 7,0 / 4,9 kW |
| Průtok vzduchu (Vnitřní jednotka) | 1090 / 790 / 635 m3 / h |
| Průtok vzduchu (Venkovní jednotka) | 3500 m3 / h |
| Výkon odvlhčování | - l / h |
| Chladivo / množství / eq. CO2 | R32 / 1,08 / 0,73 type / kg / t |
| Doplnění chladiva | 12 g / m |
| Potrubí - kapalina (Průměr) | 1/4 / 6 inch / mm |
| Potrubí - plyn (Průměr) | 1/2 / 12 inch / mm |
| Přednaplněno chladivem na délku potrubí | 5 m |
| Min. / Max. délka potrubí | 3 / 50 m |
| Max. převýšení | 25 m |
| Rozměry (š x v x h) (Vnitřní jednotka) | 1055 x 330 × 231 mm |
| Rozměry (š x v x h) (Venkovní jednotka) | 890 x 673 × 342 mm |
| Rozměry balení (š x v x h) (Vnitřní jednotka) | 1130 x 310 × 405 mm |
| Rozměry balení (š x v x h) (Venkovní jednotka) | 995 × 740 × 398 mm |
| Hmotnost netto / brutto (Vnitřní jednotka) | 13,0 / 16,4 kg |
| Hmotnost netto / brutto (Venkovní jednotka) | 41,0 / 44,0 kg |
| Rozsah nastavitelných teplot | 16 ~ 30 °C |
| Rozsah provozních teplot (Chlazení) | -15 ~ 50 °C |
| Rozsah provozních teplot (Topení) | - 25 ~ 24 °C |
Chcete Sinclair GALAXIS 24 namontovat?
Připravíme nezávaznou nabídku včetně montáže na míru vašemu prostoru. Montáž a servis v Brně a okolí.