-
Venkovní jednotka -
Dálkový ovladač
Sinclair · GALAXIS
Sinclair GALAXIS 18 Kompletní technická specifikace
Prémiová řada s nejvyšším SEER 8.8, radarovým senzorem Avoid Me, UV-C dezinfekcí a ionizátorem. Nelze použít v multi-split systému.
- Výkon chlazení
- 5.3 kW
- Výkon topení
- 5.4 kW
- SEER
- 8.5
- SCOP
- 4.6
- Hlučnost vnitřní jednotky
- 23 dB
- Hlučnost venkovní jednotky
- 57 dB
- Energetická třída
- A+++
- Chladivo
- R32
Radar Avoid MeUV-C dezinfekce vzduchuMěření spotřeby přes aplikaciGold fin výměníky
Cena za kompletní set bez DPH
Poptat GALAXIS 18 34 390 Kč
Technické parametry
Kódy jednotek: vnitřní SIM-18BIG, venkovní SOM-18BIG. Zdroj: oficiální data výrobce Sinclair.
| Výkon chlazení | 5.3 kW |
|---|---|
| Výkon topení | 5.4 kW |
| SEER | 8.5 |
| SCOP | 4.6 |
| Hlučnost vnitřní jednotky | 23 dB |
| Hlučnost venkovní jednotky | 57 dB |
| Energetická třída | A+++ |
| Chladivo | R32 |
| Napájení (Do venkovní jednotky) | 220 - 240 / 1 / 50 V / Ph / Hz |
| Příkon (Chlazení / topení) | 1,390 / 1,440 kW |
| Max. příkon (Chlazení / topení) | 2,80 kW |
| Proud (Chlazení / topení) | 6,0 / 6,3 A |
| Max. proud (Chlazení / topení) | 13,5 A |
| Pdesign (Chlazení / Topení) | 5,0 / 4,0 kW |
| Průtok vzduchu (Vnitřní jednotka) | 800 / 600 / 470 m3 / h |
| Průtok vzduchu (Venkovní jednotka) | 3500 m3 / h |
| Výkon odvlhčování | - l / h |
| Chladivo / množství / eq. CO2 | R32 / 0,85 / 0,57 type / kg / t |
| Doplnění chladiva | 12 g / m |
| Potrubí - kapalina (Průměr) | 1/4 / 6 inch / mm |
| Potrubí - plyn (Průměr) | 1/2 / 12 inch / mm |
| Přednaplněno chladivem na délku potrubí | 5 m |
| Min. / Max. délka potrubí | 3 / 30 m |
| Max. převýšení | 20 m |
| Rozměry (š x v x h) (Vnitřní jednotka) | 975 x 308 × 218 mm |
| Rozměry (š x v x h) (Venkovní jednotka) | 890 x 673 × 342 mm |
| Rozměry balení (š x v x h) (Vnitřní jednotka) | 1065 x 385 × 300 mm |
| Rozměry balení (š x v x h) (Venkovní jednotka) | 995 × 740 × 398 mm |
| Hmotnost netto / brutto (Vnitřní jednotka) | 10,2 / 13,3 kg |
| Hmotnost netto / brutto (Venkovní jednotka) | 37,8 / 41,0 kg |
| Rozsah nastavitelných teplot | 16 ~ 30 °C |
| Rozsah provozních teplot (Chlazení) | -15 ~ 50 °C |
| Rozsah provozních teplot (Topení) | - 25 ~ 24 °C |
Chcete Sinclair GALAXIS 18 namontovat?
Připravíme nezávaznou nabídku včetně montáže na míru vašemu prostoru. Montáž a servis v Brně a okolí.