-
Venkovní jednotka -
Dálkový ovladač
Sinclair · TERREL PLUS
Sinclair TERREL PLUS 09 Kompletní technická specifikace
Vylepšená řada TERREL zaměřená na vysokou účinnost: SEER 8,5 a SCOP 4,6 (energetická třída A+++). Bílý panel, Wi-Fi modul ve standardní výbavě a velmi tichý provoz vnitřní jednotky.
- Výkon chlazení
- 2.7 kW
- Výkon topení
- 3 kW
- SEER
- 8.5
- SCOP
- 4.6
- Hlučnost vnitřní jednotky
- 18 dB
- Hlučnost venkovní jednotky
- 51 dB
- Energetická třída
- A+++
- Chladivo
- R32
Noční režim venkovní jednotkyDveřní ON/OFF kontaktCold plasma generátor
Cena za kompletní set bez DPH
Poptat TERREL PLUS 09 23 840 Kč
Technické parametry
Kódy jednotek: vnitřní SIH-09BITP, venkovní SOH-09BITP. Zdroj: oficiální data výrobce Sinclair.
| Výkon chlazení | 2.7 kW |
|---|---|
| Výkon topení | 3 kW |
| SEER | 8.5 |
| SCOP | 4.6 |
| Hlučnost vnitřní jednotky | 18 dB |
| Hlučnost venkovní jednotky | 51 dB |
| Energetická třída | A+++ |
| Chladivo | R32 |
| Napájení (Do venkovní jednotky) | 220 - 240 / 1 / 50 V / Ph / Hz |
| Příkon (Chlazení / topení) | 0,670 / 0,674 kW |
| Max. příkon (Chlazení / topení) | 1,4 kW |
| Proud (Chlazení / topení) | 3,5 / 3,5 A |
| Max. proud (Chlazení / topení) | 6,5 A |
| Pdesign (Chlazení / Topení) | 2,7 / 2,7 kW |
| Roční potřeba elektřiny (Chlazení / Topení) | 111 / 822 kWh |
| Průtok vzduchu (Vnitřní jednotka) | 610 / 530 / 500 / 450 / 350 / 290 / 230 / 180 m3 / h |
| Průtok vzduchu (Venkovní jednotka) | 1950 m3 / h |
| Výkon odvlhčování | 0,8 l / h |
| Chladivo / množství / eq. CO2 | R32 / 0,50 / 0,338 type / kg / t |
| Doplnění chladiva | 16 g / m |
| Potrubí - kapalina (Průměr) | 1/4 / 6 inch / mm |
| Potrubí - plyn (Průměr) | 3/8 / 9,5 inch / mm |
| Přednaplněno chladivem na délku potrubí | 5 m |
| Min. / Max. délka potrubí | 3 / 15 m |
| Max. převýšení | 10 m |
| Rozměry (š x v x h) (Vnitřní jednotka) | 889 × 294 × 212 mm |
| Rozměry (š x v x h) (Venkovní jednotka) | 732 × 555 × 330 mm |
| Rozměry balení (š x v x h) (Vnitřní jednotka) | 940 × 365 × 284 mm |
| Rozměry balení (š x v x h) (Venkovní jednotka) | 794 × 615 × 376 mm |
| Hmotnost netto / brutto (Vnitřní jednotka) | 10,0 / 12,0 kg |
| Hmotnost netto / brutto (Venkovní jednotka) | 23,5 / 26,0 kg |
| Rozsah nastavitelných teplot | 16 ~ 30 °C |
| Rozsah provozních teplot (Chlazení) | -15 ~ 50 °C |
| Rozsah provozních teplot (Topení) | - 25 ~ 30 °C |
Chcete Sinclair TERREL PLUS 09 namontovat?
Připravíme nezávaznou nabídku včetně montáže na míru vašemu prostoru. Montáž a servis v Brně a okolí.