-
Venkovní jednotka -
Dálkový ovladač
Sinclair · TERREL PLUS
Sinclair TERREL PLUS 24 Kompletní technická specifikace
Vylepšená řada TERREL zaměřená na vysokou účinnost: SEER 8,5 a SCOP 4,6 (energetická třída A+++). Bílý panel, Wi-Fi modul ve standardní výbavě a velmi tichý provoz vnitřní jednotky.
- Výkon chlazení
- 7.1 kW
- Výkon topení
- 7.8 kW
- SEER
- 8.5
- SCOP
- 4.6
- Hlučnost vnitřní jednotky
- 30 dB
- Hlučnost venkovní jednotky
- 60 dB
- Energetická třída
- A+++
- Chladivo
- R32
Noční režim venkovní jednotkyDveřní ON/OFF kontaktCold plasma generátor
Cena za kompletní set bez DPH
Poptat TERREL PLUS 24 44 690 Kč
Technické parametry
Kódy jednotek: vnitřní SIH-24BITP, venkovní SOH-24BITP. Zdroj: oficiální data výrobce Sinclair.
| Výkon chlazení | 7.1 kW |
|---|---|
| Výkon topení | 7.8 kW |
| SEER | 8.5 |
| SCOP | 4.6 |
| Hlučnost vnitřní jednotky | 30 dB |
| Hlučnost venkovní jednotky | 60 dB |
| Energetická třída | A+++ |
| Chladivo | R32 |
| Napájení (Do venkovní jednotky) | 220 - 240 / 1 / 50 V / Ph / Hz |
| Příkon (Chlazení / topení) | 1,868 / 1,902 kW |
| Max. příkon (Chlazení / topení) | 3,7 kW |
| Proud (Chlazení / topení) | 8,7 / 9,0 A |
| Max. proud (Chlazení / topení) | 16,0 A |
| Pdesign (Chlazení / Topení) | 7,1 / 5,6 kW |
| Roční potřeba elektřiny (Chlazení / Topení) | 292 / 1704 kWh |
| Průtok vzduchu (Vnitřní jednotka) | 1250 / 1000 / 1100 / 950 / 850 / 900 / 800 / 650 m3 / h |
| Průtok vzduchu (Venkovní jednotka) | 3200 m3 / h |
| Výkon odvlhčování | 2,5 l / h |
| Chladivo / množství / eq. CO2 | R32 / 1,40 / 0,94 type / kg / t |
| Doplnění chladiva | 40 g / m |
| Potrubí - kapalina (Průměr) | 1/4 / 6 inch / mm |
| Potrubí - plyn (Průměr) | 5/8 / 16 inch / mm |
| Přednaplněno chladivem na délku potrubí | 5 m |
| Min. / Max. délka potrubí | 3 / 25 m |
| Max. převýšení | 10 m |
| Rozměry (š x v x h) (Vnitřní jednotka) | 1122 × 329 × 247 mm |
| Rozměry (š x v x h) (Venkovní jednotka) | 958 × 660 × 402 mm |
| Rozměry balení (š x v x h) (Vnitřní jednotka) | 1177 × 406 × 332 mm |
| Rozměry balení (š x v x h) (Venkovní jednotka) | 1032 × 737 × 456 mm |
| Hmotnost netto / brutto (Vnitřní jednotka) | 16,0 / 19,0 kg |
| Hmotnost netto / brutto (Venkovní jednotka) | 42,5 / 47,0 kg |
| Rozsah nastavitelných teplot | 16 ~ 30 °C |
| Rozsah provozních teplot (Chlazení) | -15 ~ 50 °C |
| Rozsah provozních teplot (Topení) | - 25 ~ 30 °C |
Chcete Sinclair TERREL PLUS 24 namontovat?
Připravíme nezávaznou nabídku včetně montáže na míru vašemu prostoru. Montáž a servis v Brně a okolí.