-
Venkovní jednotka -
Dálkový ovladač
Sinclair · TERREL PLUS
Sinclair TERREL PLUS 18 Kompletní technická specifikace
Vylepšená řada TERREL zaměřená na vysokou účinnost: SEER 8,5 a SCOP 4,6 (energetická třída A+++). Bílý panel, Wi-Fi modul ve standardní výbavě a velmi tichý provoz vnitřní jednotky.
- Výkon chlazení
- 5.3 kW
- Výkon topení
- 5.6 kW
- SEER
- 8.5
- SCOP
- 4.6
- Hlučnost vnitřní jednotky
- 22 dB
- Hlučnost venkovní jednotky
- 58 dB
- Energetická třída
- A+++
- Chladivo
- R32
Noční režim venkovní jednotkyDveřní ON/OFF kontaktCold plasma generátor
Cena za kompletní set bez DPH
Poptat TERREL PLUS 18 40 620 Kč
Technické parametry
Kódy jednotek: vnitřní SIH-18BITP, venkovní SOH-18BITP. Zdroj: oficiální data výrobce Sinclair.
| Výkon chlazení | 5.3 kW |
|---|---|
| Výkon topení | 5.6 kW |
| SEER | 8.5 |
| SCOP | 4.6 |
| Hlučnost vnitřní jednotky | 22 dB |
| Hlučnost venkovní jednotky | 58 dB |
| Energetická třída | A+++ |
| Chladivo | R32 |
| Napájení (Do venkovní jednotky) | 220 - 240 / 1 / 50 V / Ph / Hz |
| Příkon (Chlazení / topení) | 1,391 / 1,432 kW |
| Max. příkon (Chlazení / topení) | 2,5 kW |
| Proud (Chlazení / topení) | 6,1 / 6,35 A |
| Max. proud (Chlazení / topení) | 11,5 A |
| Pdesign (Chlazení / Topení) | 5,3 / 4,2 kW |
| Roční potřeba elektřiny (Chlazení / Topení) | 218 / 1278 kWh |
| Průtok vzduchu (Vnitřní jednotka) | 850 / 750 / 680 / 610 / 570 / 520 / 460 m3 / h |
| Průtok vzduchu (Venkovní jednotka) | 3600 m3 / h |
| Výkon odvlhčování | 1,8 l / h |
| Chladivo / množství / eq. CO2 | R32 / 1,05 / 0,709 type / kg / t |
| Doplnění chladiva | 16 g / m |
| Potrubí - kapalina (Průměr) | 1/4 / 6 inch / mm |
| Potrubí - plyn (Průměr) | 1/2 / 12 inch / mm |
| Přednaplněno chladivem na délku potrubí | 5 m |
| Min. / Max. délka potrubí | 3 / 25 m |
| Max. převýšení | 10 m |
| Rozměry (š x v x h) (Vnitřní jednotka) | 1013 × 307 × 221 mm |
| Rozměry (š x v x h) (Venkovní jednotka) | 958 × 660 × 402 mm |
| Rozměry balení (š x v x h) (Vnitřní jednotka) | 1060 × 374 × 297 mm |
| Rozměry balení (š x v x h) (Venkovní jednotka) | 1032 × 737 × 456 mm |
| Hmotnost netto / brutto (Vnitřní jednotka) | 13,0 / 15,5 kg |
| Hmotnost netto / brutto (Venkovní jednotka) | 42,5 / 47,0 kg |
| Rozsah nastavitelných teplot | 16 ~ 30 °C |
| Rozsah provozních teplot (Chlazení) | -15 ~ 50 °C |
| Rozsah provozních teplot (Topení) | - 25 ~ 30 °C |
Chcete Sinclair TERREL PLUS 18 namontovat?
Připravíme nezávaznou nabídku včetně montáže na míru vašemu prostoru. Montáž a servis v Brně a okolí.